Wie is wie

Een hecht team van zo’n 30 professionele medewerkers zorgt ervoor dat de werking vlot verloopt. Zij worden ondersteund door gedreven vrijwilligers, werken samen met verschillende partners en kunnen rekenen op een enthousiaste raad van bestuur en algemene vergadering.
 

 

PUBLIEKSWERKING

Coördinatie
Inge De Geyter
E inge.degeyter@herita.be - T 03 212 29 69
 

Netwerk Open Monumenten
Tine Maertens 
E tine.maertens@herita.be - T 03 212 29 56

Koen Jambon 
E koen.jambon@herita.be - T 03 212 29 64

Tom Styns
E tom.styns@herita.be - T 03 212 29 58

 

Ledenwerking
Nina Van Cauwenberge
E nina.vancauwenberge@herita.be - T 03 212 29 61

 

Open Monumentendag
Stefanie Hap
E stefanie.hap@herita.be - T 03 212 29 55

Tom Dorau
E tom.dorau@herita.be - T 03 212 29 55

 

Sitewerking
 
Leen Knapen - Kasteel van Horst
E leen.knapen@herita.be

Martine Vanhooren – Fort Napoleon 
E martine.vanhooren@herita.be – T  059 32 00 41

Lies Bertin – Fort Napoleon
E lies.bertin@herita.be - T 059 32 00 48

Stijn Jodts - Kasteel Beauvoorde
E stijn.jodts@herita.be - T 058 29 92 29

Moïra Deledicque – Kasteel Beauvoorde
E moira.deledicque@herita.be – T 058 29 92 29

 

COMMUNICATIE

Coördinator pers en communicatie
Liesbeth De Maeyer 
E liesbeth.demaeyer@herita.be - T 03 212 29 59 - M 0477 399 541

 

Verantwoordelijke sectorcommunicatie
Liselore Michils
E liselore.michils@herita.be - T 03 212 29 63

 

ONDERSTEUNING

Coördinatie - Sponsoring en events
Laila De Bruyne
E Laila.Debruyne@herita.be - T 03 212 29 57

 

Vrijwilligerswerking
Rien Haest
E rien.haest@herita.be -  T 03 212 29 60

 

Publiekswerking en communicatie 
Annelies Roose 
E annelies.roose@herita.be - T 03 212 29 78

 

Onthaal
Jamila Ahmindach
E jamila.ahmindach@herita.be – T 03 226 31 85

 

PATRIMONIUMBEHEER

Coördinatie - Beheer 
Els Derycke
E els.derycke@herita.be – T 03 212 29 98

 

Ondersteuning beheer
Freek Peeraerts
E freek.peeraerts@herita.be – T 03 212 29 71

Isabelle De Wilde
E isabelle.dewilde@herita.be - T 03 212 29 66

 

Onderhoud 
Lieven Van Raemdonck - teamleider 
E lieven.vanraemdonck@herita.be - T 03 212 29 91
 
Raf Joossens - technisch onderhoud Antwerpen
E raf.joossens@herita.be - T 03 212 29 90
 
Koen Boschmans – technisch onderhoud Vlaams-Brabant
E koen.boschmans@herita.be 
 
Ludwig Vanbelleghem – technisch onderhoud West-Vlaanderen
E ludwig.vanbelleghem@herita.be
 
Faith Osayomore – onderhoud Huis De Wolsack en Paleis op de Meir

 

FINANCIËN - HR

Coördinatie - Financiën en boekhouding
Eugene Goetstouwers 
E medewerker@herita.be – 03 212 29 76

 

Ondersteuning financiën en boekhouding
Isabelle De Wilde
E isabelle.dewilde@herita.be - T 03 212 29 66

 

HR en verzekeringen
Kathleen De Pestel
E kathleen.depestel@herita.be – T 03 212 29 67

 

MANAGEMENTTEAM

Margit Bal - Algemeen directeur
E margit.bal@herita.be - T 03 212 29 72
 
Karel Dendooven - Stafmedewerker erfgoed, sector & beleid
E karel.dendooven@herita.be - T 03 212 29 62