Wie is wie

Een hecht team van zo’n 30 professionele medewerkers zorgt ervoor dat de werking vlot verloopt. Zij worden ondersteund door gedreven vrijwilligers, werken samen met verschillende partners en kunnen rekenen op een enthousiaste raad van bestuur en algemene vergadering.
 

 

PUBLIEKSWERKING

Coördinatie
Inge De Geyter
E inge.degeyter@herita.be - T 03 21 22 969

Barbara Struys
E barbara.struys@herita.be – T 03 21 22 973

 

Netwerk Open Monumenten
Tine Maertens 
E tine.maertens@herita.be - T 03 21 22 956

Koen Jambon 
E koen.jambon@herita.be - T 03 21 22 964

Tom Styns
E tom.styns@herita.be - T 03 212 29 58

 

Ledenwerking
Nina Van Cauwenberge
E nina.vancauwenberge@herita.be - T 03 212 29 61

 

Open Monumentendag
Stefanie Hap
E stefanie.hap@herita.be - T 03 21 22 955

 

Sitewerking
Barbara Struys - Kasteel van Horst 
E kasteel.horst@herita.be - T 016 62 33 45

Silke Janssens - Kasteel van Horst
E silke.janssens@herita.be - T 016 62 33 45
 
Leen Knapen - Kasteel van Horst
E leen.knapen@herita.be
 
Martine Vanhooren – Fort Napoleon 
E martine.vanhooren@herita.be – T  059 32 00 41

Lies Bertin – Fort Napoleon
E lies.bertin@herita.be - T 059 32 00 48
 
Moïra Deledicque – Kasteel Beauvoorde
E moira.deledicque@herita.be – T 058 29 92 29

 

COMMUNICATIE

Coördinator pers en communicatie
Liesbeth De Maeyer 
E liesbeth.demaeyer@herita.be - T 03 21 22 959 - M 0477 399 541

 

Verantwoordelijke sectorcommunicatie
Liselore Michils
E liselore.michils@herita.be - T 03 212 29 63

 

Verantwoordelijke publiekscommunicatie
Isabelle Bernaerts
E isabelle.bernaerts@herita.be - T 03 21 22 979

 

ONDERSTEUNING

Coördinatie - Sponsoring en events
Laila De Bruyne
E Laila.Debruyne@herita.be - T 03 212 29 57

 

Vrijwilligerswerking
Rien Haest
E rien.haest@herita.be -  T 03 21 22 960

 

Publiekswerking en communicatie 
Annelies Roose 
E annelies.roose@herita.be - T 03 21 22 978

 

Onthaal
Jamila Ahmindach
E jamila.ahmindach@herita.be – T 03 22 63 185

 

PATRIMONIUMBEHEER

Coördinatie - Beheer 
Els Derycke
E els.derycke@herita.be – T 03 21 22 998

 

Ondersteuning beheer
Freek Peeraerts
E freek.peeraerts@herita.be – T 03 21 22 971

Isabelle De Wilde
E isabelle.dewilde@herita.be - T 03 21 22 966

 

Onderhoud 
Lieven Van Raemdonck - teamleider 
E lieven.vanraemdonck@herita.be - T 03 21 22 991
 
Raf Joossens - technisch onderhoud Antwerpen
E raf.joossens@herita.be - T 03 21 22 990
 
Koen Boschmans – technisch onderhoud Vlaams-Brabant
E koen.boschmans@herita.be 
 
Ludwig Vanbelleghem – technisch onderhoud West-Vlaanderen
E ludwig.vanbelleghem@herita.be
 
Faith Osayomore – onderhoud Huis De Wolsack en Paleis op de Meir

 

FINANCIËN - HR

Coördinatie - Financiën en boekhouding
Eugene Goetstouwers 
E medewerker@herita.be – 03 21 22 976

 

Ondersteuning financiën en boekhouding
Isabelle De Wilde
E isabelle.dewilde@herita.be - T 03 21 22 966

 

HR en verzekeringen
Kathleen De Pestel
E kathleen.depestel@herita.be – T 03 21 22 967

 

MANAGEMENTTEAM

Margit Bal - Algemeen directeur
E margit.bal@herita.be - T 03 212 29 72
 
Karel Dendooven - Stafmedewerker erfgoed, sector & beleid
E karel.dendooven@herita.be - T 03 21 22 962