Wie is wie

Een hecht team van zo’n 30 professionele medewerkers zorgt ervoor dat de werking vlot verloopt. Zij worden ondersteund door gedreven vrijwilligers, werken samen met verschillende partners en kunnen rekenen op een enthousiaste raad van bestuur en algemene vergadering.
 

 

SITE-ONTWIKKELING

Martine Vanhooren – Onthaalmedewerker Fort Napoleon 
E martine.vanhooren@herita.be – T  059 32 00 41

Lies Bertin – Onthaalmedewerker Fort Napoleon
E lies.bertin@herita.be - T 059 32 00 48

Stijn Jodts - Site-ontwikkelaar Kasteel Beauvoorde
E stijn.jodts@herita.be - T 058 29 92 29

Moïra Deledicque – Administratief Medewerker Kasteel Beauvoorde
E moira.deledicque@herita.be – T 058 29 92 29

Isabelle De Wilde - Administratief Medewerker
E isabelle.dewilde@herita.be - T 03 212 29 66

Leen Knapen - Kasteel van Horst
E leen.knapen@herita.be

Freek Peeraerts - Bouwkundig Medewerker
E freek.peeraerts@herita.be – T 03 212 29 71

Lieven Van Raemdonck - Technisch Medewerker 
E lieven.vanraemdonck@herita.be - T 03 212 29 91

Koen Boschmans – Technisch Medewerker 
E koen.boschmans@herita.be 

Ludwig Vanbelleghem – Technisch Medewerker 
E ludwig.vanbelleghem@herita.be

Dirk Limpens - Technisch Medewerker 
E dirk.limpens@herita.be - T 0470 18 29 09

Faith Osayomore – Algemeen Onderhoud


SECTORONTWIKKELING

Liselore Michils - Producer
liselore.michils@herita.be - T 03 212 29 63

Stefanie Hap - Projectmedewerker
E stefanie.hap@herita.be - T 03 212 29 55

Tom Dorau - Projectmedewerker
E tom.dorau@herita.be - T 03 212 29 55

Annelies Roose - Platformbeheerder
E annelies.roose@herita.be - T 03 212 29 78

Laila De Bruyne - Productontwikkelaar
E Laila.Debruyne@herita.be - T 03 212 29 57

Rien Haest - Productontwikkelaar
E rien.haest@herita.be -  T 03 212 29 60

Chloé Spruyt - Communicatiemedewerker & pers
E chloe.spruyt@herita.be - T 03 212 29 79

Charlotte Meys - Communicatiemedewerker
E charlotte.meys@herita.be - T 03 212 29 63

Koen Jambon - Partnermedewerker (Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen, Limburg)
E koen.jambon@herita.be - T 03 212 29 64

Tom Styns - Partnermedewerker (Oost-Vlaanderen, Antwerpen, Vlaams-Brabant)
E tom.styns@herita.be - T 03 212 29 58


STAF

Eugene Goetstouwers - Stafmedewerker Financiën
E medewerker@herita.be – 03 212 29 76

Isabelle De Wilde - Medewerker Boekhouding
E isabelle.dewilde@herita.be - T 03 212 29 66

Rien Haest - Medewerker Boekhouding
E rien.haest@herita.be -  T 03 212 29 60

Karel Dendooven - Stafmedewerker Beleid
E karel.dendooven@herita.be - T 03 212 29 62


ONDERSTEUNING

Carolien Callewaert - Management Assistant & HR-medewerker
E carolien.callewaert@herita.be - T 03 212 29 68

Jamila Ahmindach - Onthaalmedewerker
E jamila.ahmindach@herita.be – T 03 226 31 85


MANAGEMENTTEAM

Margit Bal - Algemeen directeur
E margit.bal@herita.be - T 03 212 29 72

Els Derycke - Afdelingshoofd Site-ontwikkeling
E els.derycke@herita.be – T 03 212 29 98

Tom Van de Velde - Afdelingshoofd Sectorontwikkeling
E tom.vandevelde@herita.be - T 03 21 22 996