Wie is wie

Een hecht team van zo’n 30 professionele medewerkers zorgt ervoor dat de werking vlot verloopt. Zij worden ondersteund door gedreven vrijwilligers, werken samen met verschillende partners en kunnen rekenen op een enthousiaste raad van bestuur en algemene vergadering.
 

 

SITE-ONTWIKKELING

Lies Bertin – Onthaalmedewerker Fort Napoleon
E lies.bertin@herita.be - T 059 32 00 48


Stijn Jodts - Site-ontwikkelaar Kasteel Beauvoorde
E stijn.jodts@herita.be - T 058 29 92 29


Moïra Deledicque – Administratief Medewerker Kasteel Beauvoorde
E moira.deledicque@herita.be – T 058 29 92 29


Isabelle De Wilde - Administratief Medewerker
E isabelle.dewilde@herita.be - T 03 212 29 66


Leen Knapen - Kasteel van Horst
E leen.knapen@herita.be


Joni Nieuwenhuysen  - Projectontwikkelaar

joni.nieuwenhuysen@herita.be - T 03 212 29 73


Freek Peeraerts - Bouwkundig Medewerker
E freek.peeraerts@herita.be – T 03 212 29 71


Lieven Van Raemdonck - Technisch Medewerker 
E lieven.vanraemdonck@herita.be - T 03 212 29 91


Koen Boschmans – Technisch Medewerker 
E koen.boschmans@herita.be 


Ludwig Vanbelleghem – Technisch Medewerker 
E ludwig.vanbelleghem@herita.be


Dirk Limpens - Technisch Medewerker 
E dirk.limpens@herita.be - T 0470 18 29 09


Elke Beauprez - Medewerker Site-ontwikkeling
E elke.beauprez@herita.be - T 032 12 29 74


Faith Osayomore – Algemeen Onderhoud


SECTORONTWIKKELING

Liselore Michils - Producer
liselore.michils@herita.be - T 03 212 29 63


Tom Dorau - Productontwikkelaar Open Monumentendag
E tom.dorau@herita.be - T 03 212 29 55


Annelies Roose - Platformbeheerder
E annelies.roose@herita.be - T 03 212 29 78


Laila De Bruyne - Productontwikkelaar
E Laila.Debruyne@herita.be - T 03 212 29 57


Evert Verreth - Productontwikkelaar
E Evert.verreth@herita.be - T 03 212 29 69


Chloé Spruyt - Communicatiemedewerker & pers
E chloe.spruyt@herita.be - T 03 212 29 79


Charlotte Meys - Communicatiemedewerker
E charlotte.meys@herita.be - T 03 212 29 63


Koen Jambon - Partnermedewerker (Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen, Limburg)
E koen.jambon@herita.be - T 03 212 29 64


Tom Styns - Partnermedewerker (Oost-Vlaanderen, Antwerpen, Vlaams-Brabant)
E tom.styns@herita.be - T 03 212 29 58


Puck Verstraeten - Programmaontwikkelaar
E puck.verstraeten@herita.be - T 03 212 29 69


STAF

Eugene Goetstouwers - Stafmedewerker Financiën
E medewerker@herita.be – 03 212 29 76


Isabelle De Wilde - Medewerker Boekhouding
E isabelle.dewilde@herita.be - T 03 212 29 66


Karel Dendooven - Stafmedewerker Beleid
E karel.dendooven@herita.be - T 03 212 29 62


ONDERSTEUNING

Carolien Callewaert - Management Assistant & HR-medewerker
E carolien.callewaert@herita.be - T 03 212 29 68


Jamila Ahmindach - Onthaalmedewerker
E jamila.ahmindach@herita.be – T 03 226 31 85


MANAGEMENTTEAM

Margit Bal - Algemeen directeur
E margit.bal@herita.be - T 03 212 29 72


Els Derycke - Afdelingshoofd Site-ontwikkeling
E els.derycke@herita.be – T 03 212 29 98


Tom Van de Velde - Afdelingshoofd Sectorontwikkeling
E tom.vandevelde@herita.be - T 03 21 22 996